Хотів задобрити хабарем прикордонника, натомість «купив» собі клопоти

НАЗАД
16 жовтня 2020 09:46

На Львівщині у пункті попуску «Шегині» громадянин Молдови намагався підкупити українського прикордонника.

Іноземець їхав з України в Польщу. В дверцятах мікроавтобуса, яким він керував, був газовий балончик. Аби уникнути зайвих клопотів через балончик молдованин запропонував прикордоннику 5 євро та 20 злотих. Співробітник Держприкордонслужби від неправомірної вигоди відмовився. Про цей факт прикордонники направили у Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст.369 ККУ, для внесення цих відомостей до ЄРДР за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі Держприкордонслужби.

Наголошуємо, що стаття 369 ККУ за пропозицію службовій особі неправомірної вигоди передбачає штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

У прикордонному відомстві ведеться клопітка робота для формування серед персоналу нульової толерантності до проявів корупції.

Якщо ви стали свідком одержання прикордонником неправомірної винагороди, інформуйте про це через форму «Повідомити про факт корупції» на офіційному вебсайті відомства, або повідомляйте на телефон служби «Довіра» – 1598.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси