телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Хабарі у розмірі 300 доларів США та 150 польських злотих пропонували прикордонникам у пунктах пропуску
30/03/18 - 09:20

Минулої доби прикордонники зафіксували три випадки, коли правопорушники намагалися втягнути правоохоронців у протиправну діяльність.

Минулої доби прикордонники зафіксували три випадки, коли правопорушники намагалися втягнути правоохоронців у протиправну діяльність.

Так, у столичному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» під час вручення громадянину Узбекистану 1990 року народження  рішення про відмову у перетині державного кордону, іноземець спробував підкупити співробітника прикордонного відомства, запропонувавши йому 300 доларів США.

Крім того, в пункті пропуску «Грушів», що на кордоні з Польщею, правоохоронцям Львівського загону запропонували 50 польських злотих. Громадянин України прямуючи на легковому автомобілі «Opel» польської реєстрації не зміг пред’явити правоохоронцям страховий поліс на транспортний засіб і вирішив, що відсутність документа можна замінити неправомірною грошовою винагородою.

Також співробітники прикордонного відомства учора зафіксували факт пропонування хабара в пункті пропуску «Устилуг». Під час оформлення мікроавтобуса «Opel» польської реєстрації прикордонники виявили відсутність у водія доручення на право власності. Водій, громадянин України, запропонував військовослужбовцям 100 польських злотих для безперешкодного перетину державного кордону.

На всі пропозиції грошової винагороди військовослужбовці відповіли категоричними відмовами. Стосовно правопорушників  до Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених статтею 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню