Голова Держприкордонслужби зустрівся з апаратом Аташе з питань оборони Посольств США, Канади та Великобританії в Україні

НАЗАД
16 квiтня 2021 12:20

В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась зустріч Голови прикордонного відомства з апаратом Аташе з питань оборони Посольств США, Канади та Великобританії в Україні.

На початку зустрічі Сергій Дейнеко подякував за підтримку та допомогу, яку надають країни-члени Альянсу у протидії російській агресії і сприяння у встановленні миру в Україні.

В свою чергу Аташе з питань армії та оборони Посольства США в Україні Бріттані Стюарт підтвердила твердий намір міжнародних партнерів бути пліч-о-пліч з Україною у відстоюванні її суверенітету і територіальної цілісності. 

Голова Держприкордонслужби поінформував іноземну делегацію щодо ситуації на державному кордоні України, в зоні проведення Операції об’єднаних сил та на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом, а також стану та перспектив подальшого розвитку Державної прикордонної служби України.

За підсумками зустрічі Сторони домовилися продовжувати та нарощувати співробітництво, зокрема щодо участі підрозділів Держприкордонслужби в діяльності Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U), проведення додаткових тренінгів та спільних навчань, як в рамках сухопутного, так і морського компонентів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси