телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Голова Держприкордонслужби вручив прикордонникам Мукачівського загону іменну стрічку до Бойового прапора
12/09/18 - 14:16

Бойовий прапор з іменною стрічкою з рук очільника прикордонного відомства отримав начальник Мукачівського загону полковник Павло Шварцман.

Сьогодні, 12 вересня, перебуваючи в західному регіоні Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал вручив іменну стрічку до Бойового прапора прикордонникам Мукачівського загону.

Відповідно до Указу Президента України №233/2018 прикордонному загону присвоєно почесне найменування «імені героїв Карпатської Січі».

Бойовий прапор з іменною стрічкою з рук очільника прикордонного відомства отримав начальник Мукачівського загону полковник Павло Шварцман.

Петро Цигикал наголосив, що для прикордонників імена Карпатських Січовиків золотими літерами вписані в історію України.

«Їх мужність, відданість ідеї самостійності і соборності української держави та готовність боронити свою Батьківщину є прикладом для наслідування для усього особового складу нашого відомства», - відмітив Голова Держприкордонслужби.

Присутній на урочистостях Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль привітав прикордонників з почесним найменуванням та побажав вірно служити Україні. Крім того, керівник області попросив прикордонників взяти шефство над могилами загиблих героїв Карпатської Січі, що в районі Красного Поля.

Наприкінці урочистостей найкращим прикордонникам Мукачівського загону Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал вручив державні нагороди та інші відзнаки.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню