Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Голова Держприкордонслужби представив нового керівника Західного регіонального управління
12/11/19 - 11:59

Сьогодні, 12 листопада, у Львові Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко офіційно представив нового очільника Західного регіонального управління.

Сьогодні, 12 листопада, у Львові Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко офіційно представив керівництву міста та області, правоохоронним і взаємодіючим органам, а також особовому складу нового очільника Західного регіонального управління. Ним став генерал-майор Віктор Бабюк.

Сергій Дейнеко побажав новому керівнику вагомих здобутків на цій посаді та пообіцяв всебічну підтримку у виконанні поставлених Державній прикордонній службі України і безпосередньо регіональному управлінню завдань.

«Маємо надію, що ви зможете реалізувати нові підходи та зміни ДПСУ, як  в діяльності регіонального управління, так і в органах охорони державного кордону. Адже країна змінюється, змінюються виклики,  які постають перед державою.  Маємо надію, що під вашим керівництвом, як і раніше, підрозділи  зможуть посідати перші місця за результатами оперативно-службової діяльності, а також показувати суспільству, що прикордонник - людина, яка дійсно має честь».

У свою чергу Віктор Бабюк подякував за довіру очолити таку непросту й водночас відповідальну ділянку кордону та наголосив, що головним в охороні державного кордону для нього були й залишаються порядність та чесність прикордонника.

Зазначимо, Віктор Борисович Бабюк народився 19 вересня 1970 року у місті Рівне. У Державній прикордонній службі України з 1993 року.

З перших днів російської агресії на сході країни брав участь в Антитерористичній операції. У 2014 року дістав осколкове поранення, та після одужання продовжив службу. Загалом Віктор Бабюк пройшов шлях від заступника начальника застави «Хрипськ» Луцького прикордонного загону до начальника штабу Південного регіонального управління.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню