Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Електронна черга, інтелектуальна система пропуску, делегування функцій паспортного контролю… вивчаємо білоруський досвід
18/09/19 - 17:19

Минулого тижня делегація Адміністрації Держприкордонслужби України відвідала Білорусь.

Метою візиту став аналіз роботи пунктів пропуску і обговорення заходів для забезпечення ритмічності пропуску осіб та транспорту через українсько-білоруський кордон.

Представники Держприкордонслужби ознайомилися з новітніми технічними засобами прикордонного контролю білоруських колег, порядком функціонування інтелектуальної системи пропуску осіб і транспортних засобів через державний кордон, особливостями функціонування «електронної черги» у пунктах пропуску, а також делегуванням повноважень прикордонників митникам.  

Під час перебування у пункті пропуску для залізничного сполучення «Брест» українській делегації продемонстрували найсучасніші технічні засоби прикордонного контролю білоруського виробництва, які позитивно себе зарекомендували під час проведення в Білорусі ІІ Європейських ігор 2019. Ознайомилася делегація з технологічними особливостями оформлення пасажирських поїздів, як під час їх руху від лінії кордону до станції Брест, так і безпосередньо під час стоянки на цій станції.

У автомобільному пункті пропуску «Брест» білоруські колеги продемонстрували як на практиці функціонує «система електронної черги транспортних засобів». Запроваджені інновації упорядкували черговість заїзду у пункт пропуску, звільнили під’їзні шляхи, що позитивно вплинуло не лише на безпеку й комфорт мандрівників, а й екологічну ситуацію.

У пункті пропуску «Козловичі» делегація ознайомилися з практикою делегування прикордонниками повноважень з перевірки паспортних документів представникам митних органів. При цьому базову підготовку з питань перевірки паспортних документів митники Білорусі отримують у центрі підготовки спеціалістів прикордонного контролю Інституту прикордонної служби РБ.

Наприкінці зустрічі сторони підписали протокол, у якому, серед іншого, погодили вживати заходів з недопущення накопичення транспортних засобів перед пунктами пропуску та обмінюватися попередньою інформацією про проходження туристичних груп.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню