Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Двох нелегалів із Алжиру затримали біля кордону з Польщею
02/05/18 - 09:35

У ході реалізації інформації оперативними співробітниками та прикордонниками відділу «Рава-Руська» Львівського загону поблизу кордону було затримано 2 осіб.

Незаконних мігрантів затримали учора ввечері біля українсько-польського кордону співробітники Держприкордонслужби.

У ході реалізації інформації оперативними співробітниками та прикордонниками відділу «Рава-Руська» Львівського загону поблизу кордону було затримано 2 осіб.  Чоловіки документів не мали, однак назвалися громадянами Таджикистану.

Затриманих громадян військовослужбовці доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин правопорушення, під час яких було встановлено, що вони є громадянами Алжиру.

Стосовно вищевказаних громадян прийнято рішення щодо складання адміністративно-процесуальних документів за статтею 204-1 ч.2 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

Зауважимо, що перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади, – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню