телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Для прикордонників провели тренінг щодо рівних прав чоловіків і жінок
12/09/18 - 15:17

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби пройшов тренінг з питань ґендерної рівності та реалізації Національного плану дій із виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Захід був організований для військовослужбовців та працівників прикордонного відомства з метою формування розуміння ґендерних аспектів в питаннях застосування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері безпеки та оборони.

На початку заняття начальник відділу з питань дотримання ґендерної рівності МВС України Ольга Перунова розповіла присутнім про реалізацію ґендерної політики в діяльності МВС,  з урахуванням дотримання принципів рівних прав і можливостей для жінок та чоловіків й не дискримінації.

А Національна консультантка з питань ґендерної рівності та розвитку спроможності персоналу на підтримку сектору безпеки України Катерина Гай ознайомила учасників тренінгу із впровадженням ґендерної політики у світі, і зокрема в Україні, та подолання існуючих стереотипів у цій сфері.

«Досягнення ґендерної рівності в суспільстві – це не відбирання влади в чоловіків і передача її жінкам, - наголосила пані Катерина. - Це процес, який веде до покращення рівня життя і чоловіків, і жінок».

Адже ґендерна рівність це однакові можливості обох статей як брати участь у  всіх  сферах  життєдіяльності, так і рівний розподіл відповідальності в сім'ї.

Крім того, Катерина Гай розповіла про створення у березні поточного року  Української асоціації представниць правоохоронних органів, що є платформою, де жінки-правоохоронці можуть розвивати свої лідерські навички, підтримувати одна одну, а також сприяти впровадженню ґендерно-чутливих політик і практик у відповідних структурах.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню