Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Держприкордонслужба вшанувала прикордонників, які загинули на Сході країни у вересні 2014 року
09/09/19 - 15:21

Сьогодні 5-та річниця загибелі героїв-прикордонників Олександра Максименка, Юрія Лук'янцева та В'ячеслава Кузнєцова.

В смт Біловодськ, що на Луганщині, пам'ять полеглих вшанували прикордонники, батьки загиблих, представники місцевих органів влади та військового комісаріату.

9 вересня 2014 року під час виїзду для прикриття лінії державного кордону України в районі с. Нижньобараниківка автомобіль з прикордонним нарядом у складі Олександр Максименко, Юрій Лук'янцев та В'ячеслав Кузнєцов підірвався на ворожому фугасі. Військовослужбовці загинули на місці.

Звертаючись до присутніх начальник Луганського прикордонного загону полковник Олександр Мартинюк наголосив: «Історія кожного з прикордонників, які воювали та воюють – це історія мужності та самопосвяти в ім’я спільної перемоги над агресором. Пам'ять про загиблих героїв завжди буде жити у наших серцях».

Після промов присутні вшанували пам'ять полеглих та усіх, хто поклав своє життя за Україну хвилиною мовчання.

За особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України капітан Максименко Олександр Олександрович, прапорщик Лук'янцев Юрій Олександрович та старшина Кузнєцов В'ячеслав Михайлович нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню