телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Держприкордонслужба виявила недоліки у встановлених на кордоні спорудах. Фірма-виконавець не відреагувала
05/09/16 - 10:25

В умовах агресії РФ проти України Держприкордонслужба особливу увагу приділяє інженерному облаштуванню державного кордону. Роботи виконуються як в рамках Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, так і в рамках поточного укрі

В умовах агресії РФ проти України Держприкордонслужба особливу увагу приділяє інженерному облаштуванню державного кордону. Роботи виконуються як в рамках Плану інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону, так і в рамках поточного укріплення держрубежу.

2014 року, за кошти, виділені зі спецфонду Уряду, Держприкордонслужба закупила 22 спостережні вежі з подальшим їх встановленням на ділянці Харківського загону. Термін виконання комплексу робіт завершився у січні 2016 року.  

В той же час у квітні 2016 року, за результатами перевірок якості встановлення 22 вишок на ділянці Харківського загону, групою офіцерів загону були виявлені недоліки у 12 споруд. Ще 2 не були прийняті у зв’язку з неякісним виконанням робіт та не взяті на баланс загону. В свою чергу фірма-виконавець на відповідні офіційні зауваження від Харківського прикордонного загону не відреагувала та відмовилась підписувати відповідні акти і усунути виявлені недоліки. Тому у червні 2016 року Держприкордонслужба змушена була поінформувати військову прокуратуру про відсутність реакції з боку виконавця.

Наразі повторне обстеження споруд ще триває. За його результатами Держприкордонслужба поінформує зацікавлені правоохоронні органи.  

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню