(ВІДЕО)Державна прикордонна служба заборонила в’їзд в Україну на 3 роки російській артистці

НАЗАД
06 листопада 2016 11:46

Сьогодні вранці в аеропорту «Бориспіль», під час паспортного контролю пасажирів, які відлітали до Мінська, прикордонники перевірили інформацію про можливе порушення громадянкою РФ,

Сьогодні вранці в аеропорту «Бориспіль», під час паспортного контролю пасажирів, які відлітали до Мінська, прикордонники перевірили інформацію про можливе порушення громадянкою РФ, Саркисян Крістіною Ельхановною, (артистка, що виступає під псевдонімом KristinaSi) законодавства України в частині, що стосується перетину державного кордону України через недіючі пункти пропуску та перебування на тимчасово окупованих територіях.

Держприкордонслужба встановила, що такі факти дійсно мали місце. У зв’язку з цим, на підставі ст. 2042 КУпАП (порушення порядку в’їзду/виїзду на/з ТОТУ) та ст. 13 ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» відносно даної громадянки РФ було складено протокол про адміністративне порушення за ст.204-2 КУпАП та заборонено їй в’їзд в Україну терміном на 3 роки. Громадянка РФ відмовилась від присутності в суді, про що  написала заяву та найближчим рейсом  залишить межі України.

Державна прикордонна служба України звертається до громадян, профспілок, установ та громадських організацій, у разі запрошення на територію Україниіноземців та осіб без громадянства, уточнювати у них, чи не відвідували вони, насамперед незаконно, ТОТУ АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про вимоги законодавства України, яке регламентує порядок відвідування ТОТУ АР Крим і ОРДіЛО можна ознайомитися на сайті Державноїприкордонної служби України за посиланнями:

Пропуск осіб через адміністративний кордон з АРК іноземців та осіб без громадянства

Порядок здійснення пропуску осіб до окремих районів Донецької та Луганської областей іноземців та осіб без громадянства

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси