Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) Держприкордонслужба запобігла організації міжнародного каналу контрабанди цигарок. Вилучено сигарет на 69 мільйонів гривень
26/05/20 - 15:42

Ділки намагалися налагодити незаконні поставки курива до країн ЄС транзитом через територію України та Молдови.

Проводячи системну роботу з недопущення порушень міжнародного та національного законодавства у сфері обігу тютюнових виробів оперативні підрозділи Держприкордонслужби спільно зі слідчими Головного слідчого управління ДФС викрили спробу організації масштабного міжнародного каналу переміщення сигарет.

Реалізація здобутих оперативниками матеріалів здійснювалась в рамках кримінального провадження міжвідомчою групою з представників ДПСУ, ДФС, СБУ під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора. Вказана незаконна діяльність зупинена.

Ділки намагалися налагодити незаконні поставки курива до країн ЄС транзитом через територію України та Молдови.

В рамках кримінального провадження були проведені обшуки на території Чорноморського рибного порту та вилучено більше 3455 ящиків цигарок, а це 1 727 500 пачок.

Вартість товару сягає 69 мільйонів гривень.

До цього в рамках програми з контролю за контейнерними перевезеннями оперативники встановили, що морським шляхом транзитом через нашу державу до сусідньої Молдови планується велика поставка вантажу тютюнових виробів. Їх транспортували з Об’єднаних Арабських Еміратів.

Аналіз проведений Департаментом оперативно-розшукової діяльності Адміністрації Держприкордонслужби вказував на порушення українського, молдовського та міжнародного законодавства і виключав легальну реалізацію цих сигарет. За оперативною інформацією також було встановлено, що фірма-отримувач планувала їх контрабандне переміщення до країн Євросоюзу для незаконної оборудки.

Робота над викриттям масштабних каналів контрабанди триває.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню