Цех з вирощування марихуани виявили прикордонники на Київщині

НАЗАД
01 квiтня 2020 15:00

Під час реалізації оперативної інформації правоохоронці виявили приватне помешкання із майже сотнею кущів коноплі, інструменти для її переробки та затримали "наркоаграріїв".

Відповідно до ухвали Іванівського районного суду, прикордонники Житомирського загону спільно з Нацполіцією та СБУ днями провели обшук у приватному будинку жительки одного з населених пунктів Поліського району, що на Київщині.

У помешканні правоохоронці виявили облаштовану для вирощування нарковмісних рослин кімнату, в якій у спеціальних умовах було висаджено 78 кущів канабісу.

Крім того, в цьому цеху спеціальний собака прикордонників винюхав майже кілограм сухої речовини рослинного походження, ймовірно канабіс. На місці було знайдено різне облаштування для вирощування та переробки дурману.

Також правоохоронці затримали осіб, які налагодили вирощування та переробку наркотичної речовини, збут якої планувався здійснюватися в Києві.

Наркотичне зілля направлено на експертизу. До Нацполіції надіслано повідомлення про виявлення ознак вчинення злочинів за ч.1 ст. 309, ст. 310 та ст. 313 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси