Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Чверть сотні старовинних книг виявили прикордонники в пунктах пропуску
27/05/19 - 10:04

У мікроавтобусі 22-річного українця прикордонники Чернівецького загону виявили 24 книги, датовані XIX – XX століттям.

Учора чоловік автомобілем «Mercedes» української реєстрації прямував до Румунії через пункт пропуску «Порубне». Під час контролю прикордонники ініціювали проведення поглибленого огляду транспортного засобу. В ході перевірки спільна прикордонно-митна група у сумках серед одягу виявила 24 екземпляри старовинних книг з музичної тематики, які видані у проміжку з 1839 року по 1949 рік.

Зокрема до сусідньої країни українець намагався вивезти книги «Prose works» 1839 та 1843 років видавництва Шотландії, «History  of Henri Esmond», видавництво Лейпциг 1852 року, а також інші книги, нотні партитури та нотні альбоми видавництв Великої Британії, Австрії, Угорщини, Швейцарії, Німеччини, України, США та Росії.

Усі книги, які, ймовірно, становлять історичну та культурну цінність, правоохоронці вилучили для проведення експертизи.

А в пункті пропуску «Велика Писарівка» цими вихідними прикордонники Сумського загону спільно з митниками у громадянина РФ теж виявили старовинну книгу. Росіянин, повертаючись додому з України, прихопив з собою книгу «Молитвы Пятьдесатницы» 1890 року видання. Старовинну книгу правоохоронці вилучили встановленим порядком.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню