Чотирьох розшукуваних громадян виявили охоронці кордону

НАЗАД
17 травня 2018 09:43

В пункті пропуску «Плетенівка» військовослужбовці затримали громадянина Азербайджану, який повинен знаходиться під домашнім арештом за місцем проживання та є обвинувачуваним торгівлі людьми.

Учора в пункті контролю «Конотоп» прикордонники Сумського загону під час оформлення пасажирів потягу «Москва-Хмельницький» виявили громадянина України, відносно якого спрацювала база даних доручень уповноважених державних органів. За попередніми даними, 41-річний чоловік підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1 ст. 121  КК України «Нанесення тяжких тілесних ушкоджень».

А в пункті пропуску «Плетенівка» військовослужбовці Харківського загону затримали громадянина Азербайджану, який, відповідно ухвали суду, повинен знаходиться під домашнім арештом за місцем проживання у м. Київ та є обвинувачуваним у кримінальному провадженні за  ч. 2 ст.149 ККУ «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини».

Двох громадян Молдови, яких розшукував Інтерпол, виявили прикордонники Могилів-Подільського та Чернігівського загонів у пунктах пропуску «Могилів-Подільський» і «Нові-Яриловичі» відповідно. Іноземців  розшукували правоохоронні органи Румунії та Молдови. По даним фактам поінформовано українське бюро Інтерполу в м. Києві. 

Усіх правопорушників передано співробітникам Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси