Чотирьох незаконних мігрантів затримали прикордонники на Закарпатті та Галичині

НАЗАД
16 жовтня 2017 10:28

Учора ввечері прикордонники відділу «Вилок» за інформацією оперативних співробітників Держприкордонслужби затримали нелегальних мігрантів з Південної Азії. Двох чоловіків без документів правоохоронці виявили у готелі міста Виноградів

Учора ввечері прикордонники відділу «Вилок» за інформацією оперативних співробітників Держприкордонслужби затримали нелегальних мігрантів з Південної Азії. Двох чоловіків без документів правоохоронці виявили у готелі міста Виноградів.

Під час первинного опитування іноземці повідомили, що один з них є громадянином Бангладеш, інший – громадянином Пакистану. Обидва іноземці мали намір незаконно перетнути державний кордон та потрапити до країн Європейського союзу.

Для подальшого проведення фільтраційних заходів та складання адміністративних документів за ч.2 ст.204-1 КУпАП затриманих осіб доставили до відділу прикордонної служби «Вилок».

Тривають заходи щодо встановлення кола осіб причетних до організації незаконної подорожі.

Подальшу долю мандрівників визначатиме суд.

В іншому випадку прикордонники відділу «Тиса» Чопського загону затримали громадянку Росії, яка намагалась перетнути кордон в обхід пункту пропуску. Порушниці не вистачило лише 30 метрів аби перетнути лінію державного рубежу. Затриману доставили до пункту тимчасового тримання прикордонного загону для встановлення обставин правопорушення. Прикордонники склали протокол за ст. 204-1 КУпАП. Завтра справу розглядатиме суд.

Ще одного нелегала затримали прикордонники Мостиського загону. Вчора по обіді наряд відділу «Краківець», за 400 м до лінії кордону, зупинив громадянина Туреччини, який намагався перейти до Польщі без відповідного контролю. Як і в ситуації з росіянкою – цей порушник потрапив до України цілком законного – через один із пунктів пропуску, однак його подальші дії тягнуть за собою адміністративну відповідальність передбачену ст. 204-1 КупАП. Розгляду своєї справи в суді затриманому доведеться почекати в пункті тимчасового тримання. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}