Члени протиправного угруповання намагались підкупити прикордонників для сприяння в переміщенні сигарет через кордон

НАЗАД
16 серпня 2018 13:51

До спецоперації по затриманню залучено бійців окремого загону оперативного реагування Держприкордонслужби «ДОЗОР» та Нацполіції «КОРД».

Сьогодні, 16 серпня, в Чернівцях міжвідомчою групою у складі офіцерів Управління внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби та детективів слідчого управління Нацполіції в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області затримано двох членів протиправного угруповання, причетних до організації незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон в Румунію.

Затримання відбулося в момент спроби передачі 1200 євро хабара посадовій особі прикордонного відомства, аби прикордонники не перешкоджали протиправним діям.

До спецоперації по затриманню залучено бійців окремого загону оперативного реагування Держприкордонслужби «ДОЗОР» та Нацполіції «КОРД».

Документування злочину проводилося за матеріалами Управління внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства та Національної поліції. Загалом задокументовано кілька епізодів спроб втягування військовослужбовців Чернівецького прикордонного загону у протиправну діяльність.

Відмітимо, що члени угруповання вже проходять за аналогічним кримінальним провадженням, розпочатим в минулому році.

На даний час проводяться подальші невідкладні слідчі дії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси