Через мінні поля заради «легкої наживи»

НАЗАД
22 червня 2021 11:23

Мінні поля з табличками, що попереджають про мінування російсько-окупаційними військами території поблизу лінії розмежування не є перепоною для «заробітчан».

Заради легкої наживи громадяни готові ризикувати власним життям та здоров’ям.

Двох чоловіків, які намагалися пробратися через лінію розмежування, напередодні увечері виявили військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил.

Завдяки завчасно отриманій інформації від прикордонників Луганського загону, військовослужбовці НГУ ОЗСпП «Омега» спільно з охоронцями кордону, на околиці населеного пункту Станиця Луганська, неподалік від КПВВ, виявили двох чоловіків.

Двоє ділків за попередньою домовленістю облаштували тайник куди й звозили товар. Після наповнення сховку, для подальшої реалізації чоловіки мали переправляти товар до тимчасово окупованої території України. Під вечір один із фігурантів на гумовому човні дістався річкою з ТОТУ до КТУ, де на нього чекав інший. Під час спроби наповнення човна товаром з тайника їх і затримали правоохоронці.

За даним фактом проінформовано представників компетентних правоохоронних органів.

Стосовно чоловіків складено адміністративні протоколи за ч.1 ст.204-3 КУпАП «Порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси