Через «Щастя» пропущено ще понад 200 тонн гумвантажу жителям окупованої частини Луганщини

НАЗАД
29 вересня 2021 15:53

Сьогодні через КПВВ «Щастя» до тимчасово окупованої території проїхали ще одинадцять вантажних автомобілів від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Вантажівками везли будівельні матеріали та медичне обладнання. Загальна вага гуманітарної допомоги склала більш як 200 тонн.

Зазначимо, що це вже двадцять перший гуманітарний вантаж, який перетнув лінію розмежування через КПВВ «Щастя» в бік окупованої частини Луганщини, однак рух для громадян цим дорожнім коридором і досі заблоковано з боку окупаційної влади.

Зауважимо, що українські прикордонники постійно несуть службу у цьому КПВВ та, згідно з рішенням командувача ООС, готові щоденно з 8.00 до 16.00 забезпечувати пропуск осіб та транспорту через лінію розмежування.

Нагадаємо, що КПВВ «Щастя» збудовано у листопаді 2020 року, але за весь час його функціонування проросійські бойовики не пропустили через цей гуманітарний коридор жодної особи крім тих, що доставляли гуманітарні вантажі. Водночас, інфраструктура контрольного пункту дозволяє комфортно та швидко перетнути лінію розмежування, а облаштована сучасна сервісна зона дає можливість скористатися необхідними для громадян послугами.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси