Біля кордону затримали трьох громадян Індії - пробиралися до Угорщини чагарниками

НАЗАД
02 лютого 2023 09:41

Учора вдень прикордонники Чопського загону затримали в Ужгородському районі трійку іноземців, які намагалися дістатися Угорщини поза пунктами пропуску.

Про можливу спробу перетину кордону групою незаконних мігрантів військовослужбовців відділу «Соломоново» проінформували колеги з оперативно-розшукового підрозділу загону. На вказану ними ділянку одразу вислали групу реагування та оперативних співробітників.

У ході пошукових заходів за декілька десятків метрів від держрубежу прикордонники затримали групу чоловіків, які чагарниками пробиралися у напрямку сусідньої країни.

 Усі троє мали при собі паспортні документи громадян Індії та посвідки на тимчасове проживання в Україні. Як встановили оперативники, іноземці прибули в Україну у законний спосіб та навчалися в одному з вишів Одещини.  Спершу вони вирішили поїхати за кордон потягом. Однак, за словами затриманих, місцеві повідомили їм, що угорські прикордонники, швидше за все, відмовлять їм у пропуску, тому залишивши на вокзалі свої речі, пішли «зеленим» кордоном. 

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення обставин справи, їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю правопорушників вирішить суд.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}