Біля кордону з Росією прикордонники виявили 300 кілограмів сиру

НАЗАД
12 лютого 2018 12:25

Прикордонний патруль від мобільного підрозділу, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Лукашівка Великописарівського району, виявив 9 картонних ящиків з сиром.

Учора прикордонники Сумського загону під час реалізації інформації про можливу протиправну діяльність, отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби, запобігли незаконному переміщенню через державний кордон товарів народного споживання.

Прикордонний патруль від мобільного підрозділу, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Лукашівка Великописарівського району, виявив 9 картонних ящиків з сиром. Загальна вага виявленого неподалік кордону з Росією товару склала понад 300 кілограмів.

Наразі виявлений вантаж сиру, який правопорушники, скоріш за все, планували незаконно перемістити через кордон до Росії, доставлений до прикордонного підрозділу встановленим порядком та буде переданий працівникам фіскальної служби.

Прикордонники вживають комплекс невідкладних заходів щодо встановлення осіб, причетних до вказаної протиправної діяльності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси