Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Біля кордону з Росією прикордонники виявили 300 кілограмів сиру
12/02/18 - 12:25

Прикордонний патруль від мобільного підрозділу, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Лукашівка Великописарівського району, виявив 9 картонних ящиків з сиром.

Учора прикордонники Сумського загону під час реалізації інформації про можливу протиправну діяльність, отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби, запобігли незаконному переміщенню через державний кордон товарів народного споживання.

Прикордонний патруль від мобільного підрозділу, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Лукашівка Великописарівського району, виявив 9 картонних ящиків з сиром. Загальна вага виявленого неподалік кордону з Росією товару склала понад 300 кілограмів.

Наразі виявлений вантаж сиру, який правопорушники, скоріш за все, планували незаконно перемістити через кордон до Росії, доставлений до прикордонного підрозділу встановленим порядком та буде переданий працівникам фіскальної служби.

Прикордонники вживають комплекс невідкладних заходів щодо встановлення осіб, причетних до вказаної протиправної діяльності.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню