Австрієць, повертаючись з України, прихопив з собою книгу XIX століття та картину початку XX століття

НАЗАД
19 вересня 2021 11:40

Учора в поромний пункт пропуску «Орлівка» на виїзд з України прибув громадянин Австрії. Іноземець на автомобілі «Пежо» австрійської реєстрації обрав смугу руху «зелений коридор».

Враховуючи аналіз ризиків, прикордонники та митники прийняли рішення детальніше оглянути автівку 76-річного іноземного гостя.

В ході спільного прикордонно-митного огляду автомобіля та особистих речей водія було виявлено картину та книжку, які можуть становити історично-культурну цінність.

Чоловік перевозив картину, обрамлену дерев’яною рамою золотистого кольору, із зображенням дівчини в червоній хустині. На полотні було зазначено прізвище, ймовірно, автора та дата – 1917 рік.

А книга французькою мовою «Grands peintres de l'allemagne» була видана у 1891 році в Парижі. Крім того, в ній містився аркуш з написом про нагородження цією книгою учениці 6 класу Одеської Маріїнської жіночої гімназії у 1898 році.

Іноземець розповів, що придбав предмети старовини в одному з антикварних магазинів Одеси.

Про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 201 ККУ «Контрабанда» прикордонники Ізмаїльського загону направили повідомлення до СБУ, а представники митниці склали протокол про порушення митних правил та вилучили предмети для проведення експертизи.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси