23 Міжнародна прикордонна конференція під егідою Фронтекс розкриває нові горизонти «Східного партнерства»

НАЗАД
06 листопада 2017 19:26

Сьогодні у Варшаві розпочалася 23 Міжнародна прикордонна конференція для керівників прикордонних відомств під егідою Фронтекс

Сьогодні у Варшаві розпочалася 23 Міжнародна прикордонна конференція для керівників прикордонних відомств під егідою Фронтекс (Європейська агенція з прикордонної та берегової охорони) – «Забезпечення глобальної безпеки шляхом інтегрованого управління кордонами». Вона об’єднує керівників прикордонних відомств з усього світу, пропонуючи унікальну платформу для обговорення оперативних питань, що становлять спільний інтерес, сприяння співробітництву, пов’язаному з безпекою кордонів та сприяння посиленню взаємодії на глобальному рівні.

Обговорення, які пройдуть під час конференції, слугуватимуть розкриттю перспективного бачення виникнення загроз безпеці кордонів та дослідження інноваційних рішень. Зокрема у таких сферах як виникаючі загрози безпеці у сучасному світі з зосередженням уваги на боротьбі з тероризмом шляхом ефективного управління кордонами, моніторинг ситуації для ефективного прикордонного менеджменту, інформаційні системи для створення надійніших та розумніших кордонів та зміцнення потенціалу прикордонної служби.

Загалом форум об’єднає близько 150 учасників, які представляють міжнародну спільноту з безпеки кордонів з більш ніж 60 країн світу.

За планом першого дня заходу Голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал спільно з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Республіці Польща Андрієм Дещицею провів офіційні зустрічі з начальником Департаменту правоохоронних операцій Прикордонного патруля США Аароном Халлом та з Виконуючим обов’язки Голови Прикордонної поліції МВС Грузії Леваном Чабукіані.

Очільник прикордонного відомства України подякував американському колезі за тісну та багаторічну співпрацю з Прикордонним патрулем США, обговорив подальші напрями двостороннього співробітництва та наголосив на високій підтримці Уряду США, яка дозволяє продовжувати надійно захищати кордон і незалежність країни, а також динамічно посилювати потенціал з огляду на нові безпекові виклики.

Під час зустрічі з керівником грузинської делегації було обговорено питання розвитку співробітництва та взаємодії у сфері протидії транскордонній злочинності, у тому числі на морських шляхах сполучення. Окрім того керівники прикордонних відомств обговорили питання та перспективи залучення міжнародної допомоги в рамках Європейської ініціативи «Східне партнерство».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси