телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
19-річна українка та громадянин Узбекистану намагалися перетнути кордон за хабарі
13/03/18 - 09:55

Втягнути прикордонників у протиправну діяльність намагалась 19-річна громадянка України. Дівчина прямувала з Румунії в Україну та не мала належно оформлених документів для перетину кордону автомобілем, яким вона прибула у пункт пропуску. Вирішити питання

Учора ввечері прикордонники Мукачівського загону зафіксували спробу дачі неправомірної грошової винагороди у пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією.

Втягнути прикордонників у протиправну діяльність намагалась 19-річна громадянка України. Дівчина прямувала з Румунії в Україну та не мала належно оформлених документів для перетину кордону автомобілем, яким вона прибула у пункт пропуску. Вирішити питання щодо її пропуску через кордон українка спробувала шляхом дачі неправомірної грошової винагороди у розмірі 500 гривень. Прикордонники відповіли категоричною відмовою, а по факту пропонування хабара проінформували співробітників Нацполіції.

А в пункті пропуску «Харків-авіа» прикордонники Харківського загону під час оформлення пасажирів рейсу «Стамбул-Харків» виявили в одного з пасажирів підроблений документ. Громадянин Узбекистану, прямуючи в Україну, надав паспорт, в якому інспектор прикордонної служби виявив підроблені дата-штампи про перетин кордону. Зрозумівши, що його викрито, іноземець запропоновав інспектору грошову винагороду у розмірі 50 доларів США за безперешкодний пропуск через державний кордон.

Однак на таку пропозицію прикордонники не погодилися та, оформивши відповідні документи, передали його до поліції для подальших правових рішень. 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню