Щодо роботи КПВВ у районі проведення ООС

НАЗАД
18 вересня 2021 12:07

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Проте вільному переміщенню громадян перешкоджають окупанти, які заблокували рух у більшості дорожніх коридорів.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 609 осіб та 103 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас, 471 особа та 117 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

З 7 відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». У порівнянні з попереднім періодом інтенсивність пасажиропотоку збільшилась на 23%. Всього за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 9 641 особа, а на контрольовану територію – 9 777 осіб.

Під час заходів контролю прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Щастя» проїхали 32 вантажних автомобілі з гуманітарним вантажем від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Посольства Швейцарії. Для населення тимчасово окупованої території України засоби для очищення води та медичне обладнання. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 342,9 тонни.

Нагадуємо, що громадяни, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Водночас діє широкий перелік категорій громадян, до яких самоізоляція не застосовується. З повним переліком категорій осіб, хто не підпадає під самоізоляцію, радимо громадянам ознайомитися завчасно. Самоізоляція припинятиметься в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину КПВВ.

Також обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}