Тиждень роботи КПВВ в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
06 березня 2021 10:04

Пропуск осіб через лінію розмежування здійснювався лише у двох КПВВ. Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається заблокований окупантами.

За рішенням Командувача операції Об’єднаних сил усі контрольні пункти в’їзду/виїзду відкриті для пропуску через лінію розмежування щоденно з 08.00 до 16.00. Проте, з семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

У КПВВ «Станиця Луганська» пасажиропотік залишався на рівні попереднього тижня. Через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідували 5 335 осіб, а на контрольовану територію – 5 159 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» лінію розмежування перетнули 173 особи та 33 транспортні засоби до тимчасово окупованої частини Донеччини. 143 особи та 27 транспортних засобів прослідували на підконтрольну українській владі територію.

За тиждень російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 12 громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Упродовж тижня прикордонники виявили трьох громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень. Крім того, учора в КПВВ «Новотроїцьке» виявили особу, яку розшукували за ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Розшукуваного передали представникам територіального підрозділу Нацполіції.

Зазначимо, що цього тижня  уперше прослідував гуманітарний вантаж через КПВВ «Щастя». Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців до тимчасово окупованої частини Луганщини доправлено 11 вантажівок гуманітарної допомоги. Автомобілі перевозили господарчі товари, гігієнічні набори та будівельні матеріали. Загальна вага гуманітарної допомоги склала понад 132,9 тонн.

Додатково інформуємо, що за наказом командувача Об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін. Так, під час прямування з тимчасово окупованої території України проводиться температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі), дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесених розміток.

Також для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування необхідно мати поліс страхування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси