Тиждень роботи КПВВ в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
13 лютого 2021 09:57

На лінії розмежування за розпорядженням Командувача об’єднаних сил щоденно з 8.00 до 16.00 функціонують усі КПВВ, але фактичний пропуск здійснювався лише у двох.

Російсько-окупаційні війська залишають заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

Протягом тижня щоденно пропускні операції здійснювались лише у КПВВ «Станиця Луганська». Пасажиропотік там, попри складні погодні умови, дещо збільшився. Військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на тимчасово окуповану територію – 4 356 осіб, на контрольовану територію – 4 743 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» інтенсивність пасажиро-транспортного потоку, у порівнянні з минулим тижнем зросла. Але загалом кількість осіб, які перетнули лінію розмежування цим дорожнім коридором, є незначною із-за створених окупантами перешкод для вільного руху. Так, через контрольний пункт прослідували 159 громадян та 30 транспортних засобів в бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а 117 осіб та 20 транспортних засобів у напрямку контрольованої території.

Крім того, російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 11 громадян, прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 6 громадян, які слідували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення.

Минулого тижня Міжнародний комітет «Червоного Хреста» перевіз до тимчасово окупованого Донецька 13 вантажівок з гуманітарною допомогою. Для потреб цивільного населення доправлено продуктові та гігієнічні набори, товари медичного призначення. Загальна вага вантажу склала 193 тонни.

Додатково інформуємо, що за наказом Командувача об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Зазначимо, що для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування необхідно мати поліс страхування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси