Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
18 лютого 2020 08:52

Сьогодні у КПВВ «Мар’їнка» у зв’язку з оновленням системи електричних мереж пропускні операції не здійснюються.

Решта контрольних пунктів на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

Минулої доба пасажиро-транспортний потік збільшився. Загалом через КПВВ прослідувало 38,8 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8530 осіб та 980 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7820 осіб та 1240 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8100 осіб та 1360 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3610 осіб та 720 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10705 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 20/35; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 15/10.

Учора прикордонники Донецького загону у КПВВ «Гнутове» виявили автівку, що перебувала у розшуку. Транспортний засіб «Шевроле» та водія передано працівникам поліції.

У КПВВ «Новотроїцьке», «Станиця Луганська» та «Майорське» прикордонники спільно з працівниками ДФС, припинили спроби переміщення на тимчасово окуповану територію України медикаментів, парфумів та друкарського обладнання. Товари, вартістю понад 43 тисячі гривень вилучено представниками ДФС для подальшого процесуального оформлення.

Крім того, через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідували 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено продуктові набори загальною вагою 100 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси