Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
16 жовтня 2019 07:45

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Зазначимо, що минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та значно збільшився в порівнянні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 42,8 тисячі осіб та 4,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9705 осіб та 1130 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8705 осіб та 1395 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8675 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3815 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11865 осіб.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 40/50; «Мар’їнка» – 0/80; «Новотроїцьке» – 10/45; «Гнутове» – 20/20.

Учора прикордонники Краматорського загону виявили під заднім бампером автомобіля «Сеат» 26 шкірок норки на суму майже 43,5 тисячі гривень, які намагалися вивезти до тимчасово окупованої території України через КПВВ «Мар’їнка». Виявлений товар вилучено встановленим порядком працівниками ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, минулої доби в цьому ж КПВВ співробітники Держприкордонслужби на виїзді до тимчасово окупованої території України виявили невідповідність номера кузова автомобіля «Шевроле», 2008 року випуску української реєстрації під керуванням громадянина України, з даними, які зазначені в реєстраційних документах. Правоохоронцями складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах). Громадянина України, матеріали справи та автомобіль передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси