Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Щодо безпекової ситуації в КПВВ на лінії розмежування за минулий тиждень
25/08/19 - 12:26

За минулий тиждень встановленим порядком через лінію розмежування було оформлено 309,5 тисячі громадян та 36,2 тисячі транспортних засобів.

Відмовлено в пропуску через лінію зіткнення 282 особам у зв’язку з несправністю в документах або відсутністю необхідного переліку документів

Прикордонниками в КПВВ оформлено 59 внутрішньо-переміщених осіб, які через гуманітарну кризу та систематичні порушення прав людини з боку окупаційної адміністрації РФ змушені були залишити місця свого постійного проживання та шукати кращого життя на контрольованій українською владою території.

Прикордонними нарядами в межах діючих гуманітарних дорожніх коридорів в районі операції Об’єднаних сил виявлено 31 паспортний документ України, що містили ознаки часткової підробки.

До адміністративної відповідальності в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування притягнуто 18 громадян, відносно яких встановлено, що вони перетнули державний кордон України з Російською Федерацією в недіючих пунктах пропуску на тимчасово неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону. Також матеріали справ про адміністративні правопорушення складено відносно 3 іноземців, що порушили правила перебування на території України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню