Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
13 червня 2019 07:46

Минулої доби пасажиро-транспортний потік залишався на рівні попередньої доби.

Усі КПВВ на лінії розмежування функціонують у штатному режимі.

Загалом через КПВВ прослідувало 43 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 10390 осіб та 1175 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9390 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7950 осіб та 1260 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4550 осіб та 985 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10680 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 50/60; «Мар’їнка» – 0/20; «Новотроїцьке» – 30/60; «Гнутове» – 0/0.

Учора військовослужбовці Донецького та Краматорського прикордонних загонів спільно з працівниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Зокрема на через лінію розмежування  намагались провезти одяг, взуття, електротовари та автозапчастини на загальну суму майже 900 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення подальшого процесуального оформлення.

У КПВВ «Станиця Луганська» прикордонники зафіксували випадок, коли громадяни намагався «домовитися» щодо безперешкодного перетину лінії розмежування. На таку пропозицію особа отримали від прикордонників категоричну відмову. Громадянина та повідомлення про виявлення ознак злочину передано представникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до тимчасово окупованої території України прослідувало 16 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для жителів Донбасу направлено будівельні та сільськогосподарські матеріали, продовольчі набори, медичні препарати, а також корм для домашніх тварин. Загалом оформлено гуманітарний вантаж вагою 294,75 тонни.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси