Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
07 грудня 2018 07:46

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі відповідно до зимового графіку роботи.

Минулої доби загальний пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та характеризувався певним збільшенням в порівнянні з попередньою добою.

Варто зазначити, що окупанти знову піддали ризику життя цивільного населення, застосувавши так званий «рваний» режим пропуску. Вони пропустили через свій блокпост одночасно велику кількість автомобілів за короткий час. Робиться це перед самим закриттям КПВВ, в розрахунку на те, що мирні громадяни змушені будуть ночувати просто неба. Така ситуація фіксується вже другу добу поспіль на дорожньому коридорі «Горлівка-Бахмут». З метою гарантування безпеки для цивільних за рішенням командувача Об’єднаних сил роботу КПВВ «Майорське» було продовжено понад визначений графік. 44 громадянина України, двоє дітей, було пропущено на контрольовану територію України встановленим порядком.

Загалом через КПВВ прослідувало 34,9 тисячі осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7715 осіб та 805 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7470 осіб та 1305 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7070 осіб та 1400 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3455 осіб та 830 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9220 осіб.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 25/20.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 12 вантажівок від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста та 8 вантажних авто від УВКБ ООН. Усі транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продовольчі та гігієнічні набори, канцелярське приладдя, друкарські та будівельні матеріали, лікарські препарати, товари медичного призначення, електричний конвектор та зимовий набір для домогосподарств загальною вагою майже 255 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}