Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
22 листопада 2018 08:14

В контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» військовослужбовці Краматорського загону за допомогою службового собаки виявили чоловіка, який намагався перемістити через лінію зіткнення речовину сіро-зеленого кольору, ймовірно, марихуана.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились за осіннім графіком та працюють у штатному режимі.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 41,7 тисяч осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 9515 осіб та 1110 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9270 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 7945 осіб та 1485 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3835 осіб та 870 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11135 осіб.

Зранку в контрольних пунктах в’їзду-виїзду знаходилась така кількість транспортних засобів:

 «Майорське» – 0/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 25/30; «Гнутове» – 20/10.

Учора прикордонні наряди Краматорського та Лисичанського загонів спільно з працівниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Мар'їнка» та «Станиця Луганська» завадили трьом спробам порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів, а саме гідравлічного насосу, підшипників, велозапчастин та одягу, на загальну суму майже 85 тисяч гривень. Товари  вилучено представниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» військовослужбовці Краматорського загону за допомогою службового собаки  виявили чоловіка, який намагався перемістити через лінію зіткнення речовину сіро-зеленого кольору, ймовірно, марихуана. Особу, наркотичну речовину та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 309 КК України передано представникам Нацполіції.

А в КПВВ «Мар'їнка» зафіксовано один випадок пропонування неправомірної грошової винагороди громадянкою України прикордоннику  Краматорського загону. Правопорушницю передано працівникам Нацполіції.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 15 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Загалом оформлено понад 239 тонн вантажу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси