Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
01 листопада 2018 08:37

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились у визначений час та працюють у штатному режимі.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 34,7 тисяч осіб та 4,9 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 8130 осіб та 1075 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8160 осіб та 1570 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 6900 осіб та 1410 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3455 осіб та 855 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8080 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

 «Майорське» – 25/30; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 30/30; «Гнутове» – 25/10.

Минулої доби прикордонники Донецького загону спільно з співробітниками  фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Новотроїцьке» завадили порушенню правил переміщення через лінію розмежування товарів, зокрема комплектуючих до токарного устаткування вартістю близько 40 тисяч гривень. Товар вилучено працівниками ДФС для подальшого процесуального оформлення.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» прикордонники зафіксували  випадок пропонування хабара для безперешкодного перетину лінії розмежування. Стосовно громадянина до Нацполіції направлено повідомлення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Крім того, через «Новотроїцьке» в напрямку тимчасово окупованої території України прослідувало 5 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста та посольства Швейцарської Конфедерації в Україні. Автівки перевозили більше 50 тонн вантажу, серед якого будівельні матеріали, автозапчастини, медичні препарати та харчові набори.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси