Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил

НАЗАД
11 жовтня 2018 07:36

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» прикордонники зафіксували один випадок, коли громадянин України намагався за допомогою хабара домовитися з військовослужбовцями щодо безперешкодного перетину ним лінії зіткнення.

Всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились згідно графіку та працюють у штатному режимі.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

 «Майорське» – 30/40; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 20/50; «Гнутове» – 20/10.

За минулу добу через КПВВ прослідувало 42,7 тисячі осіб та 5,3 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 9380 осіб та 1180 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9350 осіб та 1740 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» - 8280 осіб та 1500 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3940 осіб та 880 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11800 осіб.

Прикордонники Донецького та Краматорського загонів спільно зі співробітниками фіскальної служби зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка» завадили незаконному переміщенню через лінію зіткнення автозапчастин, одягу та взуття на загальну суму майже 169,4 тисяч гривень. Товари вилучено співробітниками ДФС для здійснення подальших процесуальних дій.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» прикордонники зафіксували один випадок, коли громадянин України намагався за допомогою хабара домовитися з військовослужбовцями щодо безперешкодного перетину ним лінії зіткнення. Стосовно правопорушника складено протокол про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Крім того, через КПВВ «Новотроїцьке» до ТОТУ прослідувало 12 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста загальною вагою 239,5 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси