Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
02/10/18 - 08:04

Протягом минулої доби через КПВВ прослідувало 33,4 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів.

Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились відповідно до осіннього графіку роботи та працюють у штатному режимі.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 0/40; «Новотроїцьке» – 20/30; «Гнутове» – 15/20.

Протягом минулої доби через КПВВ прослідувало 33,4 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7395 осіб та 1000 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7315 осіб та 1370 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6170 осіб та 1255 транспортних засобів;

«Гнутове» – 2985 осіб та 745 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9555 осіб.

Також учора, військовослужбовці Краматорського прикордонного загону спільно з працівниками фіскальної служби, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» припинили спроби порушення правил переміщення товарів через лінію зіткнення, а саме – завадили незаконному переміщенню автозапчастин, корму для тварин, засобів гігієни і одягу на загальну суму понад 53,5 тисячі гривень. Товари вилучено представниками ДФС для прийняття відповідного правового рішення.

А в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники цього ж загону за допомогою спеціального програмного забезпечення виявили серед осіб, що слідували з тимчасово окупованої території України, громадянина, який можливо причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Виявлену особу передано співробітниками Національної поліції.

Крім того, в КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошові винагороди На такі пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови, кримінальні правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» задокументовані, громадян передано співробітниками Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню