Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
02/09/18 - 08:15

Сьогодні всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення Операції об'єднаних сил, окрім КПВВ «Станиця Луганська», який закрито з 2 по 7 вересня на ремонт, розпочали контрольно-пропускні операції згідно з осіннім графіком.

Нагадаємо, що пропуск осіб та транспортних засобів від 1 вересня здійснюється з 7.00 до 18.30. Зміна часового режиму в першу чергу пов’язана з безпековою складовою.

Також повідомляємо, що в усіх КПВВ в межах Донецької області рух громадян та транспортних засобів відновився та відбувається в обидва напрямки.  

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду на в’їзд та виїзд сьогодні зранку знаходилося така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/30; «Новотроїцьке» – 20/15; «Гнутове» – 10/30.

Загалом відмітимо, що вчора на дорожніх коридорах в межах Донецької області спостерігалось ускладнення руху для громадян через дії російсько-окупаційних військ. У зв’язку з цим, у порівнянні з попередньою добою, відмічено зменшення пасажиро-транспортного потоку. Всього минулої доби через КПВВ прослідувало 15,1 тисячі осіб та 1,8 тисячі транспортних засобів:

 «Майорське» – 2508 осіб та 465 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 2186 осіб та 555 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 2269 осіб та 600 транспортних засобів;

«Гнутове» – 745 осіб та 215 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» –  7395 осіб.

Учора військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками фіскальної служби, зі складу Об’єднаних сил, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» виявили більше тисячі пачок сигарет. Товар був прихований у конструктивних особливостях автомобіля «Мерсесдес», який їхав на виїзд до ТОТ України. Вартість товару склала понад 34 тисячі гривень. Товар та автомобіль вилучено співробітниками ДФС для прийняття правового рішення.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню