Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
10 травня 2018 08:41

Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду характеризувався зменшенням в порівнянні з попередньою добою.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» –0/60; «Новотроїцьке» – 15/5; «Гнутове» – 30/15.

Усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду характеризувався зменшенням в порівнянні з попередньою добою. Загалом через КПВВ прослідувало 21,2 тисячі осіб та 3,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 5325 осіб та 795 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5755 осіб та 1315 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4375 осіб та 1090 транспортних засобів;

«Гнутове» –  1360 осіб та 370 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4390 осіб.

У КПВВ «Майорське» прикордонники Краматорського загону на вхід з тимчасово окупованої території України в паспортному документі громадянки України виявили підроблені конгревну та мастичну печатки Державної міграційної служби України. У цьому випадку особу передано співробітникам Національної поліції.

Крім того, у цьому ж КПВВ співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками ДФС під час огляду автомобіля «Дачія» української реєстрації під керуванням громадянина України, який рухався на в’їзд з тимчасово окупованої території України, виявили свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане так званою ДНР. Водія та зазначене свідоцтво передано представникам Національної поліції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси