Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
14 березня 2018 08:46

У КПВВ «Майорське» співробітники прикордонного відомства із залученням службового собаки та спільно з працівниками ДФС виявили в мікроавтобусі «Mercedes» української реєстрації під сидінням знайшли 100 набоїв калібру 7,62 мм.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 20/30; «Мар’їнка» – 40/40; «Новотроїцьке» – 30/50; «Гнутове» – 70/50.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 40 тисячі осіб та 5,3 тисяч транспортних засобів, а саме:

«Майорське» – 9665 осіб та  1145 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9260 осіб та 1720 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7940 осіб та 1500 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4160 осіб та 890 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8790 осіб.

Учора прикордонники Донецького загону у КПВВ «Новотроїцьке» виявили один автомобіль, яким мали намір до тимчасово окупованої території України вивезти 12 наручних годинників вартістю 13 тисяч гривень. Знайдений товар вилучено представниками ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» співробітники прикордонного відомства із залученням службового собаки та спільно з працівниками ДФС виявили в мікроавтобусі «Mercedes» української реєстрації під сидінням знайшли 100 набоїв калібру 7,62 мм. Водія, громадянина України, та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) направлено до Нацполіції.

А в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» і «Мар’їнка» правоохоронці Донецького та Краматорського загонів у двох наший співвітчизників виявлено паспорт та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видані так званою ДНР. Наразі документи вилучено представниками НП.

У КПВВ «Мар’їнка» військовослужбовці зафіксували у громадянина України частково підроблений паспортний документ. Чоловіка передано компетентним правоохоронним державним органам.

 А у КПВВ «Майорське» та КрП «Мар’їнка» прикордонники  задокументували два випадки пропонування хабарів для прискореного та позачергового огляду транспортних засобів. Стосовно правопорушників до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси