Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
07 березня 2018 08:30

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 0/0; «Новотроїцьке» – 30/30; «Гнутове» – 8/60.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 35,5 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів, а саме:

«Майорське» – 7915 осіб та 1010 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7990 осіб та 1530 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6775 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Гнутове» –  4795 осіб та 930 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8040 осіб.

Три автомобілі, якими перевозили товари до тимчасово окупованої території України з порушеннями, виявили учора прикордонники Донецького та Краматорського загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Майорське» незаконно перевезти марки, пам’ятну купюру та пам’ятні монети, а також 1400 штук реле для збереження напруги та автозапчастини на загальну суму майже 117 тисяч гривень. Громадян разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

А в КПВВ «Гнутове» прикордонники Донецького загону в транспортному засобі «Хюндай» української реєстрації, який рухався до тимчасово окупованої території України, за допомогою службового собаки в запасному колесі багажного відділення виявили пневматичний пістолет «Crosman С11» калібру 4,5 міліметрів. Порушника, автомобіль та незаконну знахідку передано співробітникам Національної поліції.

Крім того, на контрольному посту та в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону зафіксували 5 випадків, коли громадяни України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Також, минулої доби через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 2 вантажних автомобілі від благодійної організації «Людина в біді». Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області гігієнічні набори загальною вагою більше 8,5 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси