Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
25 сiчня 2018 08:22

У КПВВ «Станиця Луганська» правоохоронці Луганського загону затримали громадянина України із частково підробленим документом.

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 50/70; «Мар’їнка» – 50/80; «Новотроїцьке» – 70/35; «Гнутове» – 40/20.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в’їзду-виїзду лінію розмежування перетнули 33 тисячі осіб та 3,9 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7910 осіб та 780 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8135 осіб та 1350 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6210 осіб та 1050 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3650 осіб та 740 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7105 осіб.

Учора в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники Донецького загону виявили транспортний засіб, яким мали намір ввезти на підконтрольну територію обладнання для електровозів та водопостачання загальною вартістю близько 59 тисяч гривень. Автомобіль та товар вилучено працівниками фіскальної служби для прийняття правового рішення.

А в КПВВ «Станиця Луганська» правоохоронці Луганського загону затримали громадянина України із частково підробленим документом, а саме – недійсна конгревна та мастична печатки. Цю особу та повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ознаками статті 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) передано Національній поліції.

Також, минулої доби у КПВВ «Станиця Луганська», «Мар’їнка» та «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували 5 випадків, коли громадяни  України намагалися «вирішити питання» про безперешкодний перетин лінії розмежування за грошові винагороди у розмірі 500 російських рублів та 1100 гривень. Наразі порушників передано представникам Національної поліції.

Крім того, через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території лінію розмежування перетнули 14 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем, а саме – гігієнічні та продуктові набори, автозапчастини, офісне обладнання та пісок для фільтрації води загальною вагою майже 268 тонн від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси