Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
04 серпня 2017 08:15

Чотири автомобілі, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями як на виїзд до неконтрольованої території, так і на в’їзд з неї, виявили учора прикордонники Донецького та Краматорського загонів.

Учора пасажиро-транспортний потік залишався інтенсивним. Загалом за минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 35,5 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 8630 осіб та 1040 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8395 осіб та 1640 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7620 осіб та 1560 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3545 осіб та 785 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 7350 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 80/120; «Мар’їнка» – 70/40; «Новотроїцьке» – 30/70; «Гнутове» – 10/5.

Минулої доби в КПВВ «Станиця Луганська» прикордонним нарядом Луганського загону виявлено недійсний документ у громадянки України, яка прямувала з непідконтрольної території. Затриману громадянку передано співробітникам Національної поліції в Луганській області.

Також, учора в КПВВ «Майорське», «Мар’їнка» та «Гнутове» прикордонними нарядами Краматорського та Донецького загонів виявлено ознаки часткової підробки паспортних документів у трьох громадян України, які прямували до непідконтрольної території. Затриманих порушників передано співробітникам Національної поліції.

Чотири автомобілі, якими перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями як на виїзд до неконтрольованої території, так і на в’їзд з неї, виявили учора прикордонники Донецького та Краматорського загонів. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Новотроїцьке», «Майорське» та «Мар’їнка» незаконно перевезти парфуми, одяг, швейну машинку, продукти харчування та стабілізатори напруги на загальну суму майже 106 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано в ДФС для прийняття правового рішення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси