Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
18 сiчня 2017 08:20

За минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 24,1 тисяч осіб та 3,6 тисяч транспортних засобів:

За минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в`їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 24,1 тисяч осіб та 3,6 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 5575 осіб та 735 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6280 осіб та 1070 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5025 осіб та 1095 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3075 осіб та 670 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4190 осіб.

Сьогодні вранці у КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 60/120; «Мар’їнка» – 200/150; «Новотроїцьке» – 25/10; «Гнутове» – 40/30.

В КПВВ «Мар’їнка» прикордонним нарядом Краматорського загону в ході реалізації оперативної інформації виявлені ознаки підробки паспортного документу у громадянина України, який прямував з непідконтрольної території. Затриманого порушника передано співробітникам поліції.

Минулої доби військовослужбовці Краматорського та Донецького прикордонних загонів виявили два автомобілі, які перевозили товари з порушеннями. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Майорське» і «Новотроїцьке» незаконно перевезти 120 кілограмів ковбасних та кондитерськіх виробів, а також  реагентний модуль. Громадян разом з автівками та вантажем передано представникам фіскальної служби та зведеним мобільним групам для прийняття правового рішення.

Крім того, в КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону зафіксували два випадки, коли наші співвітчизники намагалися «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції українці отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого правопорушників передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 12 вантажівок від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продовольчі та гігієнічні набори, а також товари медичного призначення загальною вагою 216 тонн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси