Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
27 жовтня 2016 07:52

Минулої доби у всіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО спостерігався інтенсивний пасажиро-транспортний потік. Загалом в обидва напрямки через КПВВ прослідувало 29,2 тисяч осіб та 3,8 тисяч транспортних засобі

Минулої доби у всіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО спостерігався інтенсивний пасажиро-транспортний потік. Загалом в обидва напрямки через КПВВ прослідувало 29,2 тисяч осіб та 3,8 тисяч транспортних засобів.

Контрольні пункти в`їзду-виїзду перетнула така кількість осіб та транспорту:

«Майорське» – 7775 осіб та 775 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6430  осіб та 945 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6025 осіб та 1220 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4165 осіб та 890 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4900 осіб.

Сьогодні вранці в контрольних пунктах на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів: «Мар’їнка» – 300/270; «Новотроїцьке» – 0/90; «Гнутове» – 180/80.

Контрольні пункти в’їзду-виїзду працюють в штатному режимі, за винятком КПВВ «Майорське». У зв’язку з обстрілами позицій українських військових терористами, на напрямку вищевказаного контрольного пункту, пропускні операції в «Майорському» тимчасово не здійснюються. Обстріл розпочався о 6.30, ще до початку пропускних операцій.

Минулої доби прикордонники зупинили в контрольних пунктах в’їзду-виїзду 2 транспортні засоби, які намагались перемістити на неконтрольовану територію вантажі з порушеннями правил.

Так, на контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке»  та «Майорське» прикордонники Донецького та Краматорського загонів виявили автомобілі з вантажем автозапчастин та медикаментів. Конфіскат загальною вартістю близько 40 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби.

Крім того, протягом доби в КПВВ «Майорське» співробітники Краматорського прикордонного загону зафіксували факт, коли громадянин України намагався за неправомірну грошову винагороду «вирішити» питання з прикордонниками про безперешкодний пропуск через лінію розмежування. На таку пропозицію він отримав категоричну відмову та були передані співробітникам Національної поліції.

Через КПВВ «Майорське» до неконтрольованої території прослідували 2 вантажних автомобілі з допомогою від благодійної організації «Доброта». Автомобілі перевозили для жителів Луганська 5 тонн продуктів харчування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси