Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування

НАЗАД
24 вересня 2016 08:32

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався інтенсивним. Загалом через КПВВ прослідувало більше 30,1 тисяч осіб та 4,5 тисяч транспортних засобів.

Вчора пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався інтенсивним. Загалом через КПВВ прослідувало більше 30,1 тисяч осіб та 4,5 тисяч транспортних засобів.

Контрольні пункти перетнула така кількість осіб та транспорту:

«Зайцеве» – 7490 осіб та 905 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 6100  осіб та 1015 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6535 осіб та 1440 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4600 осіб та 1140 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5450 осіб.

Сьогодні зранку в контрольному пункті «Зайцеве» для перетину лінії розмежування знаходилося 250 авто на виїзд до неконтрольованої території, черг на в’їзд не було. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд прямувало 300 та 250 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» скупчення автівок, які рухалися на в`їзд не було, а 20 – перебувало на виїзд. У КПВВ «Гнутове» в обох напрямках фіксувалося по 30 автівок.

В контрольних пунктах військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками фіскальної служби затримали 5 транспортних засобів, якими на непідконтрольну територію везли товари. Зокрема, автівки зупинили в КПВВ «Гнутове» та  «Мар’їнка». Вони були завантажені майже тонною м’яса та овочів, а також спиртом тощо. Загальна вартість товарів сягнула більше 60 тисяч гривень. Транспортні засоби передані зведеним мобільним групам для прийняття правового рішення.

Через КПВВ «Новотроїцьке» до неконтрольованої території прослідувало 15 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем. Транспортні засоби перевозили 285 тонн продуктів харчування та будівельних матеріалів від Міжнародного комітету Червоного Хреста для жителів Донецької області. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси