(ВІДЕО) Щоденно через КПВВ «Станиця Луганська» лінію розмежування перетинають близько 1,5 тисячі людей

НАЗАД
26 лютого 2021 10:52

Наразі це єдиний контрольний пункт, у якому здійснюється щодобовий пропуск людей через лінію розмежування.

Відповідно до наказу Командувача об’єднаних сил КПВВ «Станиця Луганська» функціонує щоденно з 8.00 до 16.00. Рух дорожніми коридорами до інших КПВВ незаконні збройні формування керовані Росією постійно чи періодично  блокують.

Від початку відновлення повноцінної роботи КПВВ «Станиця Луганська», з 10 листопада 2020 року, через цей дорожній коридор пройшло понад 130 тисяч громадян. Щодня тут перетинає лінію розмежування близько 1,5 тисячі осіб. Також варто додати, що в останній тиждень кожного місяця прикордонники фіксують незначне збільшення пасажиропотоку, що пов’язано з отриманням громадянами соціальних виплат.

Для безперебійної роботи контрольного пункту «Станиця Луганська» залучено достатню кількість персоналу Держприкордонслужби. Пропускні операції здійснюються ритмічно. Громадяни пересуваються з дотриманням соціальної дистанції.

Варто зауважити, що часом перед КПВВ спостерігається незначне накопичення людей, які прибувають до нього за 1,5 години до відкриття. Вже впродовж першої години від початку пропускних операцій черга відсутня.

Додатково інформуємо, що за наказом Командувача Об’єднаних сил в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень, пов’язаних з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних актів Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін. Так, під час прямування з тимчасово окупованої території України проводиться температурний скринінг громадян. Обов’язковою умовою залишається перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі), дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесених розміток.

Також для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси