(ВІДЕО) В міжнародних навчаннях «Сі Бриз-2021» завершено фазу злагодження морської компоненти

НАЗАД
06 липня 2021 08:03

Міжнаціональні тактичні групи відпрацювали перший блок навчальних елементів під час виходу в море.

Передача вантажів, буксирування аварійного судна та висадки оглядових груп, формування ордерів кораблів, плавання в строях, сигналовиробництво та контроль цивільного судноплавства – основний перелік вправ, відпрацьованих перед другою частиною морської компоненти – вільною грою.

Також, просто на виході з пункту базування, відпрацьовувався елемент відбиття нападу швидкісних маломірних катерів, а у відповідному полігоні – артилерійські стрільби по надводній і повітряній цілям.

Традиційно у міжнародних тактичних групах керівництво різними навчальними елементами розподіляється серед учасників почергово. Вже вдруге у таких масштабних маневрах флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников», входячи в тактичну групу із потужними представниками ВМС країн NATO – есмінець Військо-Морських Сил США «Росс», патрульний корабель королівського флоту Великої Британії OPV «Trent», корвет ВМС Румунії «Contra-Amiral Horia Macellariu», корвет ВМС Болгарії «Бодри» – здійснював керівництво такими стратегічними епізодами, як стрільби, відбиття нападу на судна, а також типово прикордонними елементами – контроль цивільного судноплавства, сигналовиробництво.

Корабель Морської охорони «Поділля» в тактичній групі з кораблями БО Грузії та ВМС ЗСУ виконували подібний перелік вправ, але в інших районах Чорного моря.

Паралельно на Дунаю відбувається відпрацювання запланованих елементів. Зважаючи на суттєве стратегічне значення найбільшої суднохідної річки регіону та постійне базування там саме морських прикордонників, їх роль у забезпеченні первинних дій та готовність, як до оперативної протидії власними силами, так і до надання підтримки іншим військовим формуванням, надзвичайно важлива.

Про Дунайську фазу «Сі Бриз-2021» та про другий вихід в море міжнародних тактичних груп – у наших наступних публікаціях.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}