(ВІДЕО) Учора в аеропорту «Бориспіль» оформили евакуаційні рейси з Вірменії, Італії та Швеції

НАЗАД
29 квiтня 2020 10:56

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили учора на приліт пасажирів трьох евакуаційних авіарейсів.

Літаками з Єревану, Неаполя та Стокгольма повернулися більше 300 українців.

Після приземлення прикордонники провели температурний скринінг пасажирів. Підвищеної температури не виявлено, жоден з пасажирів на самопочуття не скаржився. Під час проведення контрольних процедур прикордонники перебували в засобах індивідуального захисту.

Усі пасажири, крім одного, встановили мобільний додаток «Дій вдома» та будуть знаходитись на самоізоляції вдома. Під час прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби перевірили внесення громадянами інформації у мобільний застосунок «Дій вдома». Один із пасажирів, який не встановив відповідний додаток, буде проходити обсервацію у м. Києві.

Нагадаємо, що відповідно до нормативних нововведень, особи, які перетинають державний кордон України, можуть обрати між обсервацією та самоізоляцією за місцем проживання (з використанням застосунку «Дій вдома»).

Також наголошуємо, що особам, які надали добровільну згоду на самоізоляцію, варто дотримуватися її до закінчення 14-денного карантинного періоду. У випадку виявлення таких порушників на кордоні прикордонники інформують про них співробітників Нацполіції для прийняття правового рішення (відповідальність за вказане порушення передбачає накладання штрафу від 17 тис. грн). Додамо, що минулої доби прикордонники передали поліцейським інформацію щодо двох порушників карантину.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси