(ВІДЕО) Схованки з сигаретами стали причиною вилучення двох «Мерседесів» та «Фольксвагена»

НАЗАД
24 вересня 2020 09:52

Прикордонники Чернігівського, Мукачівського та Чопського загонів виявили в трьох транспортних засобах сховки з сигаретами.

У першому випадку українець на авто української реєстрації повертався з Білорусі через пункт пропуску «Сеньківка». Прикордонники мали оперативну інформацію стосовно можливої причетності громадянина до переміщення сигарет через кордон з приховуванням від контролю. Тому його «Volkswagen» охоронці кордону спільно з митниками вирішили перевірити ретельніше. Водій до подорожі підготувався ретельно, адже схованку вдалося знайти не одразу. Лише оглядаючи паливний бак спільна прикордонно-митна оглядова група натрапила на приховані сигарети. Виявилося, що водій замість пального у бак запхав 1260 пачок сигарет білоруського виробництва.

Наразі водій залишився і без сигарет і без автівки, бо тютюнові вироби, оцінені у 12 600 грн та транспортний засіб 1996 року випуску вартістю 50 000 грн, вилучили митники.

А на кордоні з Румунією, в пункті пропуску «Дякове», прикордонники теж виявили приховані сигарети. Цього разу водій – громадянин України, прямуючи на виїзд з України, приховав 1650 пачок сигарет українського виробництва у подвійному днищі мікроавтобуса «Мерседес». Чоловікові теж доведеться далі подорожувати без автомобіля, адже його «Мерседес» 1998 року випуску, оцінений у понад 210 тис. грн та сигарети, сума оцінки яких склала більше 80 тис. грн, вилучили співробітники митниці.

Інший українець, прямуючи до Угорщини, також позбувся «Мерседеса» через приховані тютюнові вироби. Тайник, обладнаний у днищі автомобіля, знайшли прикордонники та митники в пункті пропуску «Тиса». Усього через 300 пачок прихованих сигарет водій втратив «Mercedes» української реєстрації. Сума вилученого склала понад 350 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}