(ВІДЕО) Шахраї незаконно експортували медичні маски, занизивши вартість у сотні разів

НАЗАД
30 березня 2020 19:54

У Харкові викрили масштабну незаконну оборудку. Махінатори продали іноземцю понад 300 тис. медмасок за ціною трохи більше 1 гривні за штуку. Ринкова ж ціна цієї партії - майже 61 мільйон грн.

Оперативні співробітники Східного регіонального управління Держприкордонслужби України дізналися про можливу незаконну реалізацію медичних масок та респіраторів українського виробництва. У лютому-березні вкрай затребувані засоби захисту вивозили з України у Іспанію та Китай.

Правоохоронці встановили коло осіб, які можливо причетні до незаконної оборудки. Як виявилося, працівники двох харківських підприємств за заниженою ціною реалізували громадянину Китаю для подальшого експорту більше 300 тис. засобів захисту дихання.

За підозрою в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах суд санкціонував проведення обшуків. Вони проводилися на восьми об’єктах в Київській, Харківській та Полтавській областях спільною слідчо-оперативною групою, за участю оперативних співробітників Східного регіонального управління ДПСУ та військовослужбовців мобільного прикордонного загону «Дозор», слідчих слідчого управлінням фінансових розслідувань Офісу великих платників податків ДФС, під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.

За результатами обшуків в складських та виробничих приміщеннях, офісах та фактичних місцях проживання фігурантів провадження правоохоронці виявили та вилучили первинні фінансово-господарські документи, електронні носії інформації, які свідчать про купівлю та подальший продаж медичних масок, чорнові записи, мобільні термінали, банківські картки, ноутбуки, USB накопичувачі, зразки масок респіраторних, грошові кошти у сумі 243000 доларів США та 14500 євро.

Слідчо-оперативні дії тривають.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси